Kariera

Nasz zespół składa się zarówno doświadczonych specjalistów, jak i ludzi młodych, dynamicznych, nastawionych na rozwój.
Stawiamy na osoby aktywne, z inicjatywą, zaangażowane w zdobywanie wiedzy i podnoszące swoje kwalifikacje.
Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie zachęcamy do aplikowania na aktualne ogłoszenia.
Naszym pracownikom oferujemy stałe godziny pracy, dbamy o naszych pracowników: udostępniamy karty MultiSport, oferujemy prywatna opiekę medyczną Medicover oraz ubezpieczenie na życie.

Rekrutacja

Honesta Market Service sp. z o.o., firma z branży finansowej, do naszych punktów kredytowych w Będzinie, Bytomiu, Chorzowie, Jaworznie, Katowicach, Rybniku, Wodzisławiu, Sosnowcu i Zabrzu poszukuje pracowników na stanowisko Doradcy Klienta.

Opis stanowiska pracy:

organizacja i prowadzenie punktu kredytowego.
przyjmowania i wprowadzanie do systemu wniosków kredytowych
prowadzenie i rozliczanie kasy biura.

Wymagania:

Uczciwość, dokładność, zaangażowanie i komunikatywność.
Dobra znajomość obsługi komputera.
Inicjatywa i nastawienie na osiąganie wyników

Oferujemy:

Stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku
Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu
Karty prywatnej opieki medycznej MEDICOVER
Ubezpieczenie Grupowe Nationale-Nederlanden
Karty Multisport

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, spełniającymi nasze oczekiwania.